Приречені страждати. Хто їх захистить?

19 квітня в м.Одеса пройшла прес-конференція від компанії “Автопоміч”. Журналісти дізнались про те, як наживаються страхові компанії за рахунок потерпілих у ДТП. Як можна захистити права людей і відшкодувати компенсацію зі страхових компаній.

Компанія “АВТОПОМІЧ” повідомила прості алгоритми дій, що захистять людей у разі ДТП і допоможуть отримати відшкодування.

“АВТОПОМІЧ” – це лідер ринку послуг відшкодування шкоди потерпілим і родичам загиблих у ДТП. Тому має багаторічний досвід роботи з різними ситуаціями і страховими випадками.

Був присутній директор компанії “Автопоміч”, відомий адвокат, Дмитро Мелех.

Спікери:

Дмитро Мелех, директор “Автопоміч”

Іван Ременець, керівник відділу продажу компанії “Автопоміч”

На прес-конференції висвітлювалися питання:

 • стягнення відшкодування за спричинену шкоду здоров’ю або життю з винуватця ДТП, страхової компанії, роботодавця чи іншої відповідальної особи за таке відшкодування;
 • чому не всі потерпілі в ДТП отримують компенсацію спричиненої шкоди їх здоров’ю або життю близьких їм людей;
 • адвокати-шахраї по відшкодуванню шкоди.

Преса була здивована статистикою автомобільних аварій і тим, до яких дій часом доходять страхові компанії аби не сплачувати відшкодування.

Ви можете ознайомитись з матеріалами Одеських ЗМІ:

7 канал:

ГЛАС Одесса

Повний запис конференції:

Тези з прес-конференції:

 • стягнення відшкодування за спричинену шкоду здоров’ю або життю з винуватця ДТП, страхової компанії, роботодавця чи іншої відповідальної особи за таке відшкодування;

Будь-який з видів шкоди, спричиненої в результаті ДТП, життю або здоров’ю   відшкодовується, але лише один раз.

Кожен потерпілий повинен знати, що понесені матеріальні збитки або спричинену моральну шкоду він може стягнути лише з однієї відповідальної за таке відшкодування особи.

Особливої уваги потребують ті випадки, в яких потерпілий звертається до суду з цивільним позовом про відшкодування йому спричиненої шкоди. Оскільки, обравши в якості відповідача  неплатоспроможну особу, потерпілий після набрання рішенням суду законної сили, буде позбавлений можливості звернутися з вимогами, по яких суд прийняв рішення, до іншої з числа відповідальних осіб.

Зважаючи, що кожна подія носить індивідуальний характер, перед прийняттям рішення про обрання відповідача, слід ретельно проаналізувати його фактичний фінансовий стан, а також врахувати інші ризики, які можуть призвести до того, що потерпілий фактично не отримує коштів.

Чому не всі потерпілі в ДТП отримують компенсацію спричиненої шкоди їх здоров’ю або життю близьких їм людей:

 • тому що не зберігають документи, які підтверджують факт понесення витрат.
 • не знають взагалі про те, що в їх конкретній ситуації належиться їм відшкодування.
 • розраховують на власні сили і власний життєвий досвід, якого далеко недостатньо в деяких випадках, навіть для одержання часткової компенсації.
 • погоджуються з позицією відповідальних осіб за відшкодування спричиненої шкоди щодо відсутності підстав для відшкодування та/або негативного фінансового стану.
 • після одержання відмови у виплаті компенсації в досудовому порядку, опускають руки і не захищають свої права в судовому порядку.
 • звертаються за допомогою до знайомих юристів чи адвокатів, які не мають ні практичного досвіду, ні теоретичних знань захисту інтересів потерпілих саме в сфері ДТП.
 • звертаються за допомогою до адвокатів, які працюють лише по передоплаті, і через відсутність можливості оплатити їх послуги, залишаються жити з думкою, що без попередньої оплати в нашій державі неможливо себе захистити.
 • люди, які не довіряють компаніям, яка самостійно ініціюють допомогу потерпілим та родичам загиблих по ДТП.

Адвокати-шахраї по відшкодуванню шкоди – це:

 • адвокати, які завідомо знають про неперспективність справи, беруть у людей кошти за супровід справи, а в кінцевому результаті її програють;
 • адвокати, які, співпрацюючи зі страховими компаніями або іншими відповідальними особами за відшкодування шкоди, необгрунтовано схиляють потерпілого до одержання компенсації в значно меньшому розмірі, ніж це фактично передбачено або можливо;
 • адвокати, які обіцяють потерпілому швидке вирішення його питань, але в кінцевому результаті нічого не роблят;
 • адвокати, які, захищаючи інтереси винуватців ДТП, через необізнаність не передбачають всіх можливих ризиків і варіантів розвитку справи, і такими діями сприяють понесенню додаткових витрат зі сторони винуватця ДТП;
 • адвокати, які стягують відкшодування лише в тому розмірі, який пропонує відповідальна особа, а не в максимальному, який передбачений законом.
Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.