Група компаній “Автопоміч”

Група компаній “Автопоміч” – це, перш за все, про якісну допомогу. І ми в цьому безумовні лідери. Чому? Бо практичний 10-річний досвід говорить сам за себе. За цей час у нас сформувалася команда професіоналів, які розуміють, що Вам потрібно і яким методом цього досягнути. Наші фахівці знають усе про ДТП і її наслідки, саме тому від початку заснування компанії ми займаємося наданням юридичних та адвокатських послуг в сфері відшкодування спричиненої шкоди внаслідок ДТП, адвокатських послуг в сфері транспорту. Щоб створити максимально зручні умови співпраці, ми звільняємо клієнта від обов’язків по збору необхідних документів, яких, до прикладу, немає в наявності, наш спеціаліст повністю переймає справу на свій контроль “від початку і до кінця”, консультуючи клієнта на всіх етапах її розгляду, що значно полегшує його ситуацію.

   Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми зрозуміли, що клієнтам потрібен не лише страховий поліс, але і юридичний захист при настанні страхового випадку. Власне тому ми створили Супермаркет Страхування – місце, де Ви можете обрати послуги серед перевірених страхових компаній та отримати гарантований правовий захист від “Автопомочі”, при настанні ДТП. Також для того, щоб водії почувалися впевнено в дорозі, ми надаємо послуги Підмінного авто, Юридичного та Технічного асистансу.

За весь час існування компанії ми постійно розвиваємося і розширюємо спектр послуг, щоб задовільнити потребу кожного нашого клієнта. Розвиток  компанії і, відповідно, професійність, простежується також і в тому, що працівників різних проєктів групи компаній “Автопоміч” залучають журналісти для участі в різних тематичних програмах в якості експертів, а державні органи – для участі в різних експертних заходах та законотворенні.

Нашу фаховість та експертність підтверджують нагороди. За підсумками галузевої аналітики, яка щорічно визначає та надає відзнаку кращим підприємствам України, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр  вносить Групу компаній “Автопоміч” до реєстру “Кращих постачальників товарів та послуг” та надає нам статус “Вибір споживача”.

Також одним з найвагоміших досягнень нашої компанії є нагорода у категорії “Адвокат року” від журналу “Ріа-Україна”, яку отримав керівник групи компаній “Автопоміч” адвокат Дмитро Мелех.

   Ми піклуємося про те, щоб наші Клієнти мали абсолютну довіру до нас і не мали жодних сумнівів, співпрацюючи з нами. Тому, значним досягненням у 2021 році для “Автопомочі” та “Супермаркету Страхування”  стало довгоочікуване отримання свідоцтв про надання нам торговельної марки. І, як гарантію якості послуг, які ми надаємо, затверджуємо слова свідоцтвами про торговельні марки, які ми отримали.

АВТОПОМІЧ

СУПЕРМАРКЕТ СТРАХУВАННЯ