Група компаній “Автопоміч”

Група компаній “Автопоміч” – це, перш за все, про якісну допомогу. І ми в цьому безумовні лідери. Чому? Бо практичний 10-річний досвід говорить сам за себе. За цей час у нас сформувалася команда професіоналів, які розуміють, що Вам потрібно і яким методом цього досягнути. Наші фахівці знають усе про ДТП і її наслідки, саме тому від початку заснування компанії ми займаємося наданням юридичних та адвокатських послуг в сфері відшкодування спричиненої шкоди внаслідок ДТП, адвокатських послуг в сфері транспорту. Щоб створити максимально зручні умови співпраці, ми звільняємо клієнта від обов’язків по збору необхідних документів, яких, до прикладу, немає в наявності, наш спеціаліст повністю переймає справу на свій контроль “від початку і до кінця”, консультуючи клієнта на всіх етапах її розгляду, що значно полегшує його ситуацію.

   Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми зрозуміли, що клієнтам потрібен не лише страховий поліс, але і юридичний захист при настанні страхового випадку. Власне тому ми створили Супермаркет Страхування – місце, де Ви можете обрати послуги серед перевірених страхових компаній та отримати гарантований правовий захист від “Автопомочі”, при настанні ДТП. Також для того, щоб водії почувалися впевнено в дорозі, ми надаємо послуги Підмінного авто, Юридичного та Технічного асистансу.

За весь час існування компанії ми постійно розвиваємося і розширюємо спектр послуг, щоб задовільнити потребу кожного нашого клієнта. Розвиток  компанії і, відповідно, професійність, простежується також і в тому, що працівників різних проєктів групи компаній “Автопоміч” залучають журналісти для участі в різних тематичних програмах в якості експертів, а державні органи – для участі в різних експертних заходах та законотворенні.

Нашу фаховість та експертність підтверджують нагороди. За підсумками галузевої аналітики, яка щорічно визначає та надає відзнаку кращим підприємствам України, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр  вносить Групу компаній “Автопоміч” до реєстру “Кращих постачальників товарів та послуг” та надає нам статус “Вибір споживача”.

Також одним з найвагоміших досягнень нашої компанії є нагорода у категорії “Адвокат року” від журналу “Ріа-Україна”, яку отримав керівник групи компаній “Автопоміч” адвокат Дмитро Мелех.