Авто КАСКО – що це таке?

Авто КАСКО - що це таке?Де застрахувати КАСКО? Яку страхову компанію вибрати? Які умови краще? На ці та інші питання Вам допоможуть отримати відповіді наші спеціалісти по страхуванні. Страхування КАСКО – це об’єктивна необхідність в наш час, так як кількість автотранспорту на наших дорогах збільшується з кожним днем, що значно збільшує ймовірність виникнення страхового випадку. Щоб захистити себе від неприємностей і незапланованих витрат на відновлення свого автомобіля, ми допоможемо вам вибрати кращу страхову компанію, зробимо кращу пропозицію по страхуванні і проконсультуємо Вас по умовах страхування у всіх компаніях, що цікавлять Вас, щоб ви обрали для себе найкращий продукт з найвигіднішими умовами.

У чому допоможе страхування КАСКО?

Програми з автострахування (КАСКО) покривають ризики, пов’язані з безпекою Вашого автомобіля та окремих його частин. Страхування Каско покриває такі ризики:

  •  ДТП;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • незаконне заволодіння;
  • стихійні лиха чи явища (буря, ураган, град, потоп, удар блискавки, цунамі, вибух, пожежа; землетрусу тощо;
  • попадання предметів – падіння або попадання сторонніх предметів на поверхню ТЗ, в т.ч. напад тварин;

Кожен клієнт може на свій розсуд застрахувати автомобіль від усіх ризиків або вибрати кілька видів для страхування.

Всі автовласники задаються питанням: «Потрібно чи ні страхувати свій автомобіль?». Краще, звичайно ж, застрахувати автомобіль. Згадайте, як ви сьогодні їхали на роботу або у своїх справах – яка кількість транспорту на наших дорогах; як Вас з лівого боку підрізав автомобіль. Так, ви можете покластися на себе, на свій професіоналізм, але


Чиатйте також: Потрапив у ДТП, не потрапляй у руки «аварійних комісарів» – шахраїв


та кількість людей, які невпевнено почувають себе за кермом, підвищують ймовірність нанесення пошкоджень Вашому автомобілю. Оформляйте договір добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО), і ви знімете з себе величезну кількість проблем пов’язаних з ремонтом автомобіля в результаті настання страхового випадку.

Як вибрати страхову компанію?

До вибору страхової компанії у наш час потрібно підходити дуже відповідально – їх велика кількість заведе в глухий кут будь-кого, хто раз на рік стикається з цим питанням.

Ми наведемо декілька прикладів, які допоможуть Вам визначиться з вибором СК.

1.Вибір «за ціною» – у всіх страхових компаніях вартість страхових продуктів приблизно збігається, а за окремими видами страхування може бути однакова. Якщо Ви захочете самостійно зробити маркетингове дослідження декількох страхових компаній, зверніть увагу на те, як поводиться менеджер. Він повинен говорити правильно і по суті, а на Ваші питання – відповідати швидко і точно. Візьмемо, наприклад ОСЦПВВНТЗ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів): страхові тарифи з цього виду встановлені єдиними для всіх СК. У різних компаніях Вам можуть назвати різні вартості поліса, цьому є кілька пояснень:

  • умисне зменшення вартості поліса, з тим, щоб роздобути клієнта «за всяку ціну» або умисне збільшення вартості договору, щоб побільше заробити;
  • помилки при розрахунку страхового платежу працівником компанії;
  • шахрайство з боку Страховика або Агента, коли звичайний папірець продається за половину вартості.

У деяких випадках можуть виникнути проблеми з відшкодуванням збитку або компанія повністю відмовить Вам у виплаті.

2. Вибір «за відгуками знайомих» – ще один спосіб вибрати страхову компанію. В даному випадку ви робите вибір СК за відгуками знайомих. Сьогодні дуже багато нарікань на роботу страхових компаній в Україні: багато хто скаржиться на затягування виплат або зменшення страхового відшкодування. Найчастіше скаржаться на великі страхові компанії. Це пов’язано з тим, що у них дуже великий портфель страхування. У процентному співвідношенні кількість незадоволених клієнтів відшкодуванням виплат становить приблизно 15 – 20%. Наша Вам порада: вислухайте Ваших знайомих, але рішення приймайте самі.

3. «За фінансовими результатами». Одним з головних критеріїв вибору СК є фінансові результати і показники. Фінансові звіти найкращим чином відображають роботу страхових компаній, що дає можливість порівняти їх. Чим вище компанія в рейтингу, тим більше до неї довіри з боку Держави і підприємств, з якими вона співпрацює і головне – Вашої довіри. Пам’ятайте, що всі вищенаведені критерії – це лише частина із способів, які допомагають вибрати надійного страховика, оскільки дані, які будуть використовуватися, є повністю публічними і не завжди співпадають із реаліями. Проте спеціалісти нашого «Супермаркету страхування» володіють набагато більшою кількістю інформації, за допомогою якої проводять моніторинг надійності страховиків. Тому наша рекомендація є наступна: якщо ви хочете застрахувати власне авто у надійній страховій компанії, звертайтеся за допомогою до спеціалістів, які щоденно працюють із страховими продуктами, і тоді ви будете впевнені в одержані страхового відшкодування у строки, що вказані в договорі.

З повагою, спеціаліст «Супермаркету страхування» Марта Петришин

Замовити дзвінок

 ×