Чергова перемога досвідчених адвокатів: Львівський апеляційний суд підтвердив законність вимог потерпілого

Адвокатська практика захисту прав потерпілих – близьких родичів осіб, які загинули в результаті дорожньо-транспортних пригод, свідчить, що значна кількість страхових компаній під будь-яким приводом намагається безпідставно відмовити у виплатах, компенсувати тільки частину коштів, у т.ч. шляхом затягування термінів вирішення спорів у судах. 

Як приклад, юристи Групи адвокатських об’єднань “Автопоміч” звернулися до суду в інтересах сина загиблого в ДТП з вимогами про стягнення з ПАТ АСК «***» відшкодування, пов`язаного з заподіяною моральною шкодою в розмірі 28 338 грн., так як страховик категорично відмовився виплачувати кошти.

Коротка фабула справи: 11.01.2020 на автодорозі Стрий-Моршин у с. Довге Стрийського району автомобіль «Renault Traffik» здійснив наїзд на пішохода, в результаті чого останній помер на місці події.

Постановою слідчого СУ ГУНП у Львівській області від 30.06.2020 кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11.01.2020, закрито у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

Так як цивільно-правова відповідальність водія «Renault Traffik» на момент настання ДТП була застрахована в ПАТ АСК «***», син загиблого 22.01.2020 звернувся до страховика із заявою про виплату страхового відшкодування, пов’язаного з заподіяною моральною шкодою.

Листом від 04.08.2020 вих. № 204 ПАТ АСК відмовила позивачу у виплаті відшкодування, оскільки безпідставно не визначила подію страховим випадком і стверджувала, що цивільно-правова відповідальність водія автомобіля нібито не настала.

Але адвокати “Автопомочі” не здавались: упродовж 2020-лютого 2022 досвідчені правники прийняли участь у десятьох судових засіданнях.

У результаті, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду винесла постанову № 461/8020/20, оприлюднену 21.02.2022, якою повністю підтвердила законність вимог потерпілої сторони.

Група адвокатських об’єднань “Автопоміч” має багаторічний досвід у вирішенні саме таких складних питань.

Адвокати по ДТП та автоюристи – це справжні професіонали, які надають клієнту повний пакет адвокатських послуг у справах, що розглядаються судами у зв’язку із безпідставними відмовами СК у виплатах страхових відшкодувань.