Чому люди обирають нас?

   Наша сфера діяльності досить непроста. Щодня ми маємо справу з наслідками ДТП, і, на жаль, багато з них закінчуються летально. Більшість потерпілих опинившись у такій ситуації не знають, як далі діяти і куди звертатися.

   І для того, щоб детальніше розібратися, як саме ми можемо Вам допомогти, опишемо таку ситуацію (всі імена, прізвища та дати змінені з метою збереження конфіденційності клієнтів).

   В компанію «Автопоміч» звернулася за допомогою жінка, яка внаслідок ДТП втратила чоловіка (Михайло, 1994 рік народження), причина смерті, яка була встановлена судово-медичним експертом – закрита туга травма грудної клітки з ушкодженням серця. ДТП відбулося за таких обставин: у Київській області на автошляху М 05 водій легкового автомобіля (Opel Astra) був травмований при боковому зіткненні з іншим легковим автомобілем (Renault). Внаслідок отриманих травм водій Михайло помер. У чоловіка залишилася дружина Ірина та син Остап, а також батьки-пенсіонери. Михайло багато працював, щоб утримувати сім’ю, адже дружина була у декреті, тому очевидно, що коштів на ремонт авто та витрат на поховання  у сім’ї не було.

   Наші адвокати надали вичерпну консультацію і допомогу, яка в кінцевому результаті дозволила сім’ї покрити всі витрати. Шкода внаслідок ДТП складала орієнтовно 350 000 тисяч гривень. Адвокат по ДТП – наш фахівець, який бере на себе всі відповідні обов’язки (по збору документів, оформленню, пояснює процес надавання страхування, тощо), він супроводжує людей «від початку і до кінця» справи, а ціль, відповідно, – оптимальний кінцевий результат для потерпілих. Отже, по цій справі було стягнуто зі страхової компанії допомогу для сина у розмірі 180 000 грн. Також кошти для кожного із батьків, для дружини та дитини відшкодовано моральну шкоду,  відшкодовано витрати понесені на поховання. По пошкодженому майну (авто) було відшкодовано додатково 100 000 грн. Допомога адвоката «Автопоміч» суттєво вплинула на збільшення суми відшкодування шкоди для потерпілих. Важливо підкреслити, що не всі потерпілі розуміють свої права в таких ситуаціях і те, що можуть отримати суму відшкодування, яка повністю покриє витрати. Саме тому існуємо ми. Адже у справах ДТП завжди потрібен спеціаліст, який створить максимально зручні і зрозумілі умови співпраці для двох сторін і отримає для клієнта обіцяний результат.