До уваги водіїв! Поліція переходить на посилений режим і перевірятиме автомобілі

Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Дослівно: «Щодо посиленого варіанта несення служби. Йдеться про те, що буде посилено охорону об’єктів критичної інфраструктури. Буде більше поліції на вулицях, більше перевірятимуть автомобілі. І я прошу водіїв із розумінням поставитися до цього…», — наголосив Монастирський.

Він також розповів про те, як діятиме поліція до 19 лютого, зокрема, в цей період на вулиці буде більше патрулів, створять додаткові ситуаційні центри для цілодобового моніторингу ситуації в країні, важливі об’єкти, органи державної влади та місцевого самоврядування візьмуть під охорону.

При цьому, Голова Національної поліції пояснив метою посилення змогу «оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян».

«Посилений режим поліції – це не додатковий привід для паніки. Це про захист та повну готовність», – розповів голова відомства Ігор Клименко.

Джерела:

https:// www.youtube.com/watch?v=WsrA49xgP34

https://www.radiosvoboda.org/a/news-politsia-posylenyi-rezhym-sluzhby/31703196.html