ДТП у Львові за участі Daewoo Lanos та Toyota RAV4

ДТП За участ тойотиВ 2014 році на перехресті вул.. Кульпарківська та вул.. Перфецького відбулася дорожньо-транспортна пригода за участю двох транспортних засобів, а саме між автомобілем Daewoo Lanos та Toyota RAV4.

Клієнтом нашої компанії є водій автомобіля Daewoo Lanos. Так дорожньо-транспортна пригода відбулася у зв’язку із тим, що один з водіїв, грубо порушуючи вимоги правил дорожнього руху здійснював проїзд даного перехрестя на заборонений сигнал світлофора.

З невідомих причин працівники ДАІ прийшли до висновку, що саме водій автомобіля Daewoo Lanos при виїзді на перехрестя, рух на якому регулюється за допомогою світлофору, не надав перевагу в русі транспортному засобу Toyota RAV4, який нібито виїхав на перехрестя на дозволений сигнал світлофору і закінчував проїзд цього перехрестя. Такої ж думки був і суддя Залізничного районного суду м. Львова, який здійснював розгляд даної справи у суді першої інстанції і який виніс постанову про притягнення нашого клієнта до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. Проте така позиція суду була упереджена і нічим не обґрунтована, оскільки до уваги суд брав лише пояснення водія Toyota RAV4.

Проте адвокати компанії «АВТОПОМІЧ» продовжили захист законних прав та інтересів Клієнта і звернулися до Апеляційного суду Львівської області із апеляційною скаргою. Так суд апеляційної інстанції за рахунок коштів державного бюджету замовив проведення авто технічної експертизи. За результатами проведення даної експертизи, водій автомобіля Toyota RAV4 здійснив проїзд даного перехрестя на заборонений сигнал світлофора, що було у прямому причинно-наслідковому зв’язку із настанням ДТП.

На підставі наявних у справі матеріалів та за сукупністю доказів, 30 квітня 2015 року суд апеляційної інстанції прийшов до правильного висновку, і скасувавши Постанову Залізничного районного суду м. Львова визнав, що в діях нашого Клієнта –водія автомобіля Daewoo Lanos немає складу адміністративного правопорушення у зв’язку із чим розгляд справи слід закінчити, а провадження закрити. Таким чином адвокати компанії «АВТОПОМІЧ» продовжують працювати з нашим Клієнтом, і в найкоротший термін водій автомобіля Toyota RAV4 буде притягнутий до відповідальності за скоєння ДТП, астрахова компанія, у якій він застрахований, сплатить страхове відшкодування на користь нашого Клієнта для проведення відновлювального ремонту його транспортного засобу.

Інформація надана прес службою компанії «АВТОПОМІЧ»

Замовити дзвінок

 ×