ДТП у Святий вечір

Сумна статистика по ДТП в Україні у стані алкогольного сп’яніння з кожним роком лише збільшується. На превеликий жаль, водії, не усвідомлюючи ризиків та небезпеки, сідають за кермо і не думають про негативні наслідки, які можуть назавжди змінити життя. 

Учасником такої історії став наш клієнт і його дружина. Подружжя йшло узбіччям у темну пору доби, в напрямку до церкви (подія відбулася у Святий вечір). Людей йшло багато і не помітити когось було складно. Проте водій ВАЗ, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на двох пішоходів (чоловіка та його дружину). Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди від отриманих травм 26-річна жінка померла на місці, а її чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження та був терміново шпиталізований. 

Жахлива подія сколихнула всіх місцевих жителів. Троє малолітніх дівчаток (6 років, 4 роки та 2 роки) залишилися без матері. Чоловік, за висновком мед.експертизи, отримав стійку втрату працездатності, а отже, працювати він не мав змоги. Як забезпечити трьох малолітніх дітей? Звідки взяти кошти на поховання дружини і на власне лікування? 

Неможливо залишитися байдужим у такій справі. Компанія “Автопоміч” надала послуги матері, що втратила молоду доньку та власне чоловіку, який втратив дружину. Наші фахівці зробили все можливе, щоб допомогти цій сім’ї у відшкодуванні заподіяної шкоди внаслідок ДТП. 

Водій ВАЗ, який був клієнтом страхової компанії “Альфа-Гарант”, сплатив від себе 62 000 грн. моральної шкоди. Також щомісячно надавав дітям по 1500-2000 грн. Проте втрата була непоправною. Суд визнав водія винним у ДТП, йому призначили 5 років та 5 місяців позбавлення волі.

Наші адвокати допомогли стягнути з СК “Альфа-Гарант” 120 000 грн. для сім’ї, виплата здійснювалася по:

-відшкодуванню моральної шкоди;

-на лікування;

-стійка втрата працездатності;

-на пам’ятник для дружини.

І вкотре наголошуємо, що алкоголь і керування автомобілем – речі несумісні. Ваша необачність може зруйнувати як ваше життя, так і абсолютно знищити життя тих учасників дорожнього руху, яким ви можете спричинити шкоду. Будьте свідомими і відповідальними.