ДТП за участі Renault Scenic

ДТП за участі Renault ScenicВ травні 2014 року відбулася ДТП за участю двох транспортних засобів, внаслідок якої автомобіль клієнта компанії «Автопоміч» Renault Scenic отримав механічні пошкодження.

Завдяки злагодженій роботі команди експертів та адвокатів, ми змогли у найкоротший термін стягнути кошти зі страхової компанії винуватця ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія».

Так в жовтні місяці 2014 року закінчився термін, коли б страховик повинен був здійснити страхове відшкодування.

Це стало причиною звернення до суду із цивільним позовом до страхової компанії, і вже в грудні 2014 року ми змогли отримати заочне рішення Залізничного районного суду м. Львова у відповідності до якого позовні вимоги про стягання коштів зі страховика в розмірі 36 743,45 грн. були задоволені в повному обсязі. Після цього страховик також не здійснив страхового відшкодування і адвокати звернулися у державну виконавчу службу для примусового стягнення коштів на користь клієнта.

І 12 березня 2015 року кошти в повному обсязі були сплачені на особистий рахунок клієнта компанії «Автопоміч». Наші Клієнти були задоволені якістю роботи адвокатів компанії, і продовжили співпрацю, оскільки зі страховика потрібно стягнути ще несплачені пеню та інфляційні втрати.

Замовити дзвінок

 ×