Лайфхаки для водіїв

Лайфхаки для водіїв

 

З тих пір як автомобілі з’явилися на наших дорогах,  автовласники усього світу  вигадали сотні воістину геніальних способів поліпшити та полегшити своє життя за кермом. Життя кожного автомобіліста сповнене дрібних незручностей, пов’язаних з експлуатацією його залізного коня. Тому ми зібрали корисні лайфхаки для водіїв, які стануть у нагоді  не лише новачкам але і водіям із досвідом.

Чи хочете ви заощадити на витраті пального? Самостійно  виправити вм’ятину на кузові автомобіля?   Кожна наша порада зробить вашу поїздку на автомобілі  зручнішою та безпечнішою.

 

1. Як самостійно вирівняти вм’ятину на кузові? Для цього знадобиться шматок сухого льоду та охолодити ним місце на авто, яке потрібно вирівняти. Різка зміна температури змусить вм’ятину на вашій машині випрямитися. Зважайте на лакофарбове покриття, щоб його не пошкодити покладіть під лід шматок тканини. Пам’ятайте температура сухого льоду сягає – 79 градусів, тому працюйте у рукавицях.

2. Як помити двигун автомобіля? Чистий двигун автомобіля  працює ефективніше та економічніше. Не бійтеся мити його самостійно. Та перш ніж почати прибирати  моторний відсік почитайте наші поради.  Щоб вода не зашкодила деяким агрегатам, а автомобіль одразу після мийки завівся  їх слід закрити водонепроникними матеріалами. Це стосується акумулятора та генератора автомобіля. Також вода не повинна потрапити у повітрозбірник.  Щоб двигун став «як новий», розбавте у воді миючий засіб (мило, шампунь для автомобіля, зрештою, плин для миття посуду) і вимийте двигун м’якою ганчіркою.  Не забудьте прибрати всі пакети, коли закінчите миття.

3. Дрібні подряпини можна замаскувати лаком для нігтів.
Звичайно, краще використати спеціальну фарбу. Та. Щоб на деякий час замаскувати пошкодження можна використати лак для нігтів. Він завжди знайдеться у вашої дружини чи подруги.  Основне правильно підібрати колір.

4. Замість автомобільного ароматизатора – ароматичні свічки. Звичайно, запалювати свічки в машині ніхто не вимагає. Ароматична свічка виділяє запах від нагрівання. Тому, якщо залишити її у салоні автомобіля , який постійно нагрівається під палючим сонцем, то приємно пахнути  у салоні буде завжди. Основне не забудьте свічку поставити у якусь посудину, щоб віск не пошкодив салон автомобіля.

5. Зубною пастою по фарах. З часом автомобільні фари тускніють на них з’являються подряпини від  піску, каміння, реагентів. А це погіршує освітлення у вечірній час та може призвести до негативних наслідків. Відполірувати фари можна і в домашніх умовах. Зробити світло фар яскравим допоможе звична зубна паста.ЇЇ потрібно нанести на фару та полірувати кілька хвилин м’якою ганчіркою. Краще, якщо у зубній пасті буде абразив – це прискорить процес. Після полірування слід змити водою залишки зубної пасти та насолоджуватися яскравим світлом.

6. Як швидко охолодити салон автомобіля?
Всім відоме неприємне відчуття, коли влітку доводиться сідати в автомобіль, який простояв під палючим сонцем. Звісно, можна ввімкнути кондиціонер витративши пальне та піддавши ризику  своє здоров’я та вітрове скло, яке від різкої зміни температури може тріснути. А можна охолодити салон дешево і безпечно. Для цього слід одне переднє вікно і разів 5-6 швидко відкрити/закрити  задні двері з протилежної сторони.  Гаряче повітря вийде через двері, а прохолодне зайде у вікно.

7. Приберіть все зайве з машини і зекономте на пальному. Багато з нас цілими днями проводить за кермом автомобіля. Але не усі знають, що чим більше непотребу ми возимо в автомобілі, тим більше пального витрачаємо на поїздку. Кожні додаткові 45 кілограмів збільшують витрати пального на 2%. Здавалося б не багато, але за рік набігає суттєва сума, зважаючи на вартість пального. Отож легше прибрати в автомобілі та насолоджуватися економією.

8. Коли замерзли замки і двері авто не відчиняться, що робити?
Автомобільні замки взимку можуть замерзнути. Але їх можна швидко та безпечно відчинити. Для цього існують спеціальні розчини. Але якщо їх немає під рукою, пропонуємо скористатися іншими способами. Розморозити замок допоможе нагрітий сірниками або запальничкою ключ. Потримайте його кілька хвилин над вогнем і тепло від нього розтопить лід у замку. Ще допоможе дезінфікуючий засіб для рук. Якщо ним змочити ключ, то спирт, який є у засобі розтопить лід у замку.

9. Покладіть в машину котячий наповнювач. Кожний водій хоч б раз буксував на слизькій дорозі. Щоб такого не сталося у майбутньому возіть із собою  наповнювач туалетів для котів. Він виготовлений із бентонітової глини або кремнезему. Тому, якщо його розсипати під колеса, щеплення зі слизькою дорогою покращиться і автомобіль рушить з місця. Знавці кажуть, допомагає краще ніж звичайний пісок. Тож варто спробувати, особливо коли їдеш за місто.