Maserati приєднується до Formula, але… електричної

Компанія Maserati відкриває нову главу в історії перегонів. Автомобілі з логотипом бренду з’являться у Формулі E в сезоні 2022-2023 і приєднаються до сімейства авто третього покоління.

Формула E не має величезної бази шанувальників, але вона, безсумнівно, розвивається з року в рік. Цей серіал змінюється не тільки з розвитком технологій, а й адаптується до очікувань продюсерів і глядачів.


Отже, на горизонті наступне покоління автомобілів з електродвигунами, які виробляють потужність 350 кВт (476 к.с.). Для багатьох компаній конкуренція електрокарів також є полем для тестування нових технологій. Maserati приєднується до групи виробників, які демонструють свої автомобілі у Формулі E.


Maserati змагатиметься у Формулі E з новим, поки невідомим партнером. Це буде ще один бренд з портфоліо Stellantis, який буде брати участь у цій категорії. Maserati та DS поділяться деякими апаратними рішеннями, хоча кожен з цих брендів працюватиме над власним дизайном, використовуючи власне програмне забезпечення.


Завдяки цьому буде не тільки цікаве змагання, а й взаємна мотивація до кращого розвитку електроавтомобілів.

 

Джерело: https://www.maserati.com/qa/en/news/maserati-back-to-racing-formula-e