Міндовкілля хоче заборонити “джипінг” у заповідних зонах

14 жовтня 2023

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ініціює заборону “джипінгу” у заповідних зонах. Про це повідомила прес-служба Міністерства на його офіційному сайті.

Як стверджується у повідомленні, пересування на джипах, ендуро-мотоциклах, квадроциклах, багі наносить значної шкоди довкіллю. Тому заборона такої діяльності допоможе його захистити від знищення, а також від хімічних забруднень, шумів та вібрацій, які спричиняє такий транспорт.

Міндовкілля вже розробило відповідний законопроект, який вносить зміни до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Законопроект вводить заборону проїзду автомобілів по територіях об’єктів природно-заповідного фонду. Це не буде стосуватись доріг загального користування, вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, а також автомобільних доріг на приватних територіях.

Така ініціатива була обговорена спільно з представниками багатьох громадських організацій, що займаються питаннями екології, зокрема, WWF-Україна, «Українська природоохоронна група», , «Екологія-Право-Людина», «Київський еколого-культурний центр», «Чисто.де», «Жива планета» та інші.

Інші статті

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.