Моторошна ДТП, в якій загинуло три покоління однієї родини

1 січня – ранок після Нового року. На жаль, деякі водії сприймають допустимі 0,2 проміле, як дозвіл випити за кермом і забувають, що алкоголь є однією з найбільш поширених причин ДТП. Навіть мінімальна доза алкоголю вже є забороною для водіння, а для деяких видів алкоголю потрібна доба і дві, щоб повністю вийти з організму і стабілізувати реакцію, яка є необхідною для того, щоб керувати автомобілем.

Саме 1 січня 2019 року сталася жахлива ДТП, де загинула майже вся родина. Близько 11:00 ранку відбулося зіткнення двох легкових автомобілів. Водій автомобіля Mazda, рухаючись з боку смт Казанка, виїхав на смугу зустрічного руху, здійснюючи обгін мікроавтобуса, та допустив зіткнення з автомобілем Opel, в якому їхала родина з дітьми. У салоні автомобіля Mazda, у якому знаходилося подружжя з Казанки, чоловік (водій) загинув, а його дружина потрапила у лікарню у важкому стані. У легковику Opel перебувала родина з дітьми. Непритомну дівчинку, віком восьми років, доправили в лікарню. 39-річний водій та його шестеро пасажирів авто: троє дорослих – дружина водія (33 роки), мати водія (55 років), батько водія (56 років) та троє дітей – син брата по лінії дружини (5 років), син водія (13 років) і семимісячне немовля (донька водія) загинули.

Страшна подія ускладнилася й тим, що всі витрати лягли на плечі прабабусі (1935 року народження) і її правнуків (подружжя 1987 і 1988 року народження). Зрозуміло, що витрат лише на поховання було дуже багато і сім’я не мала таких коштів, адже загинуло семеро членів родини.   У цій нелегкій справі родині допомагала група компаній “Автопоміч”. Наші фахівці допомогли потерпілим отримати відшкодування заподіяної шкоди від страхової компанії “Провідна”. Подружжя, яке втратило у цій ДТП батька, мати та дитину (2013 року народження), отримало відшкодування моральної шкоди від страхової компанії у розмірі 90 000 грн.  Також “Автопоміч” стягнула 30 300 грн. моральної шкоди для прабабусі і окремо відшкодування на поховання родичів. Співпраця з нами дозволила нашим клієнтам повністю відшкодувати заподіяну шкоду внаслідок ДТП. 

Важливо підкреслити, що фінансове питання після наслідків ДТП завжди є одним з найважливіших і найболючіших для потерпілих. Звідки взяти гроші на реабілітацію, на поховання? Звичайно, важко відповідати на ці питання, коли людина відчуває горе і думки зайняті зовсім іншим. Проте завжди наступає момент, коли справа доходить до вирішення фінансової сторони події. Зазвичай ці суми достатньо великі і люди не можуть оплатити всі витрати. Самостійно досягнути бажаного результату складно, а деколи й зовсім неможливо. Саме тому варто співпрацювати з фахівцями, що мають відповідну кваліфікацію і зможуть стягнути для Вас максимальні суми відшкодування, щоб Ви гарантовано були забезпечені фінансами у потрібний момент.