Як діяти, коли страхова компанія відмовляється виплачувати відшкодування?

Багато людей звертається до страхової, щоб стягнути відшкодування заподіяної шкоди внаслідок ДТП. Але чи всі знають як бути у ситуації, коли страхова компанія відмовляється від виплати? Як діяти в таких ситуаціях і до кого звертатися?

З такими випадками “Автопоміч” за свій десятирічний досвід працює не вперше, і сьогодні хочемо розповісти про один із них.

Отож, у травні 2019 року відбулася ДТП за участі трьох автомобілів (ВАЗ, Мерседес Бенц та Тойота Камрі). Зіткнення трьох автомобілів призвело до трагічних наслідків: від отриманих травм водій Тойоти та один з пасажирів – загинули на місці, а подружжя, яке також було пасажирами в Тойоті, вижило. Водій автівки Мерседес Бенц, з вини якого сталася ДТП, теж залишився живий і повністю визнав свою вину (в нього вилучили права на 2 роки, а також дали умовний термін на 3 роки). Винуватець від себе частково сплатив понесені витрати, які пішли потерпілим на лікування. Проте цього було недостатньо, адже подружжя витратило набагато більшу суму (23 977 грн.). Жінка – інвалід другої групи, після ДТП втратила можливість працювати і за висновком мед. експертизи отримала “стійку втрату професійної працездатності”. Відповідно, бюджет сім’ї суттєво зменшився. ПрАТ “УАСК АСКА” (клієнтом якої був водій-винуватець), відмовилася сплатити суму відшкодування потерпілим. Компанія “Автопоміч” з 2019 року  намагалася зробити все можливе, щоб отримати належне відшкодування для своїх клієнтів. І у 2020 році наша компанія подала позов до суду. Проте до судового засідання справа так і не дійшла, адже зазначена страхова компанія погодилася виплатити потерпілим 110 388 грн. Шляхом конструктивних переговорів ми досягли компромісу і отримали очікуваний результат.

Чи змогли б наші клієнти досягти такого результату самостійно? Малоймовірно, адже більшість страхових компаній зробить все, щоб знизити суму відшкодування або взагалі уникнути виплати потерпілим. Для цього вони якомога довше відтягують час і використовують кожну зачіпку, яка може їм допомогти ухилитися від сплати коштів. Чи прораховує такі кроки клієнт, який не має відповідної кваліфікації? Теж малоймовірно. Саме тому, якщо потерпілі розраховують на гроші, які хочуть отримати, їм варто звертатися до спеціаліста. Команда “Автопомочі” має великий практичний досвід у таких справах і особливо з проблемними страховими компаніями. Ми добиваємося поставленого результату в будь-якому випадку, навіть якщо на це йде рік чи більше, навіть коли у клієнтів виникають думки, що справу програно. Пам’ятайте, що правильно обраний спеціаліст – це можливість стягнути максимальні суми відшкодування без нервів та з суттєвою економією вашого часу.

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.