Пішоходи на дорозі

У більшості випадків ми розповідаємо про водіїв, з вини яких трапляються ДТП. Але й не втомлюємося наголошувати, що безпека на дорозі – це відповідальність не лише водія, а й усіх учасників дорожнього руху. Пригадайте, скільки разів Вам доводилося бути свідком або й учасником того, як пішохід, нехтуючи власною безпекою та безпекою інших, перебігає дорогу на заборонений сигнал світлофору, коли переходить дорогу у заборонених місцях або вчиняє інші дії, порушуючи ПДР. Щодня, через неуважність та необачні дії пішоходів, трапляється велика кількість ДТП, які несуть за собою жахливі наслідки.

Такі історії ледь не щодня ви можете бачити і читати в новинах. І сьогодні ми розповімо про одну з них.

В компанію “Автопоміч” за допомогою звернулася сім’я (постраждав чоловік та його малолітній син), внаслідок наїзду автівки КІА. За словами очевидців і самого ж водія, чоловік із сином, перебуваючи на перехресті, переходили дорогу. І в момент, коли для водія був чіткий зелений сигнал світлофору, який дозволяє рух, для пішоходів, відповідно, світився червоний сигнал світлофору. Незважаючи на це, чоловік із сином почали перехід дороги на червоне, внаслідок чого відбувся наїзд. Водій намагався екстрено гальмувати, проте зіткнення було неминуче. В результаті таких необачних дій, син і його батько отримали тяжкі тілесні ушкодження, син отримав стійку втрату працездатності (інвалідну групу).

Жахлива дорожньо-транспортна пригода, яка спричинила тяжкі наслідки для всієї сім’ї. Лікування було дороговартісним, дружина просила допомоги у всіх небайдужих, розсилаючи збір про допомогу у соцмережах. Близько 35 000 грн. пішло на лікування. Очевидно, що така сума добряче “вдарила” по бюджету сім’ї, де працював лише чоловік і який втратив цю можливість після отриманих травм.

Водій, який був клієнтом ПрАТ СК “Арсенал Страхування”, сплатив всі чеки по лікуванню у розмірі 40 000 грн. З нашого боку ми стягнули 135 500 грн. із зазначеної страхової компанії. Виплата здійснювалася по:

  • відшкодуванню витрат на лікування сина;
  • шкода, пов’язана із тимчасової непрацездатністю батька;
  • відшкодування на лікування батька;
  • шкода, пов’язана із стійкою втратою працездатності сина;
  • моральна шкода.

Пам’ятайте, що уважність на дорозі – це умова, якої беззаперечно повинні дотримуватися всі учасники дорожнього руху. Декілька секунд, коли ви перебігли на червоне, не вартують наслідків, які можуть або абсолютно негативно змінити ваше життя або й взагалі позбавити його.

Інші статті

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.