Поради батькам, які подорожують автомобілем з дітьми

Сімейні подорожі  автомобілем – це цікаво, весело та… відповідально. Плануючи подорож з дітьми, слід ретельно обдумати не лише маршрут, а й місця зупинок та ночівлі.

Кілька порад  від фахівців компанії «Автопоміч» для тих, хто планує подорож.

Перше:  Щоб подорож для дітей була комфортною, слід правильно облаштувати місце, сидячи на якому дитина проведе кілька годин. Дитячі крісла –   обов’язкова умова  безпечної поїздки, їх підбирають за віком,  вагою дитини та встановлюють на задньому сидінні. Переконайтеся, що крісла добре зафіксовані. Це запорука безпеки дітей!

Друге:  Будь-яка дорога, навіть у найзручнішому кріслі,  втомлює малюка, тому необхідно чимось постійно зацікавлювати дітей під час подорожі.  Якщо подорожуєте вночі – діти спатимуть, а от у день їх  потрібно відволікати та забавляти.  Для цього грайте ігри, скажімо – вгадуйте міста, рахуйте автомобілі, які проїжджають дорогою. Саме у поїздці гаджети стають корисними для дітей, вони мають магічний вплив, а тому  заздалегідь підготуйте улюблені мультфільми та завантажте ігри, у які гратимуть старші діти.

Третє: Експерти радять виїжджати на світанку або у другій половині дня, залежно від відстані, яку плануєте проїхати. Але якщо вам комфортно за кермом вночі, це полегшить шлях і вам і дітям, які  будуть міцно спати та не відволікати вас від дороги. У такому випадку вам потрібно мати напарника (напарницю), який контролюватиме ваш стан та розмовами не дасть заснути.

Четверте: Шлях з дітьми плануйте так, щоб уникнути заторів. Звичайно, що все не передбачити, але перед поїздкою  почитайте автомобільні  форуми –   там часто можна  знайти альтернативні об’їзні шляхи, про які мало хто знає.

П’яте: Діти краще перенесуть літню дорогу, якщо автомобіль обладнано кондиціонером. Але не зловживайте холодом,  різниця температур в автомобілі та на дворі не повинна перевищувати 5 градусів  на короткі відстані. І лише у далеких подорожах різницю можна збільшувати. Якщо авто без кондиціонера і вікна не затемненні – потурбуйтеся про шторки. Це дозволить захистити маленьких пасажирів від палючого сонця.

Шосте: не забувайте про їжу. Якщо малюк добре переносить дорогу, приготуйте для нього воду, фрукти, горішки, печиво.  Щоб зайвий раз не зупинятися, візьміть у салон автомобіля  дитячий  одяг для перевдягання та вологі серветки. Якщо дітей в дорозі закачує , потурбуйтеся про таблетки від закачування, їх можна придбати в аптеці. Укомплектуйте  дитячу аптечку, адже діти потребують інших ліків, аніж дорослі. 

Якщо все правильно організувати  та підготувати, від поїздки залишаться лише приємні спогади.

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.