Наші ПОСЛУГИ

Адвокати по ДТП

Адвокат по ДТП – це фахівець, що забезпечує нашому клієнту повний адвокатський захист у кримінальних, цивільних та адміністративних справах, а також захист інтересів тих, кому була спричинена шкода внаслідок ДТП.

Автопоміч для бізнесу

Оперативна Автопоміч для бізнесу в Україні! Гарантуємо 100% перемогу у справі, за яку беремось!

Експерти та експертизи по ДТП

Послуга, що допомагає клієнту визначити суму спричинених збитків, а також на дослідження власне обставин ДТП. Суть послуги полягає у експертному дослідженні чи судовій експертизі, які можна використовувати в судових і досудових процесах, що виникають безпосередньо після настання обставин ДТП. Ми забезпечуємо повний захист інтересів безпосередніх учасників ДТП і тих, хто постраждав внаслідок ДТП.

Оформлення ДТП по Європротоколу

Оформлення ДТП по Європротоколу з допомогою нашого аварійного комісара – це можливість без виклику поліції та відвідування суду оформити незначні ДТП. Така легка процедура значно економить Ваш час та гроші, адже сплачувати штраф поліції – непотрібно, а заповненням Європротоколу займається людина з необхідною кваліфікацією.

Адвокати по митних справах

Ця послуга передбачає комплексний адвокатський захист (як фізичних, так і юридичних осіб) у кримінальних, адміністративних та цивільних справах, які розглядаються як наслідок взаємодії цих осіб з митними органами, і що тягнуть за собою накладення штрафів, вилучення майна, відшкодування спричиненої шкоди або інші ймовірні негативні наслідки.

Супермаркет страхування

Страхування – це надійний спосіб, що дозволить Вам завжди бути спокійним, не думаючи про ймовірні ризики. «Супермаркет страхування» – це:
• Найвигідніші умови страхування серед інших на ринку;
• Високий рівень сервісу;
• Страхування в разі спричинення шкоди третім особам;
• Страхування майна, транспортного засобу, життя та здоров’я;
• Комплексна юридична та інформаційна підтримка (протягом всього строку її дії за умовами договору).

Технічний асистанс

Придбавши таку послугу водій має право на безкоштовне цілодобове користування нашою технічною допомогою в дорозі (протягом строку її дії). В послугу входить евакуація автівки з місця ДТП, доставка пального, запуск двигуна при розрядженій акумуляторній батареї, заміна пошкодженого колеса, аварійне відкриття замків автомобіля, тощо.

Підмінне авто

Ми забезпечуємо водія автомобілем на заміну у випадку, якщо його авто пошкоджене внаслідок ДТП, технічної несправності, стихійного лиха, вибуху чи інших обставин.

Послуги евакуатора

Пропонуємо для перевезення вантажний транспортний засіб (типу евакуатор), а також причіп. Евакуатор – до 4000 кг; платформа – довжина 4,90м; ширина 2,14м Вмістимість причіпа – до 3000 кг, довжина 9,0м; ширина 2,14м Евакуатор знаходиться у м. Львові. В переважній більшості наші клієнти замовлять послуги евакуатора з причіпом для перевезення автомобілів, будівельної та спецтехніки. Але не […]