Адвокати по ДТП

Захист у кримінальних, цивільних та адміністративних справах; допомога у отриманні відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок ДТП травмованим та сім’ям загиблих.

Адвокат по ДТП забезпечує нашому клієнту повний адвокатський захист у кримінальних, цивільних та адміністративних справах, а також захист інтересів тих, кому була спричинена шкода внаслідок ДТП.

   Наслідком більшості дорожньо-транспортних пригод є заподіяння лише майнової шкоди, без заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей. Тому структура нашої компанії включає в себе підрозділ адвокатів, які займаються ДТП, в яких не завдано шкоди життю чи здоров’ю громадян.  Більше того, якщо в ДТП заподіяна лише майнова шкода, то розгляд таких справ відбувається з урахуванням адміністративного законодавства, а якщо крім майнової шкоди заподіяно ще шкоду життю чи здоров’ю людей, то справа розглядається в порядку кримінального законодавства.

Наша компанія допомагає отримати максимальне відшкодування спричиненої матеріальної та моральної шкоди внаслідок ДТП травмованим та сім’ям загиблих.

Переваги:

Ми відшкодовуємо:

Перелік послуг:

Підібрати послугу для Вас?