Адвокати по ДТП - Автопоміч
Адвокати по ДТП

Захист у кримінальних, цивільних та адміністративних справах; допомога у отриманні відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок ДТП травмованим та сім’ям загиблих.

  Погодьтеся, багато проблем і питань виникає вже після того, як трапилася ДТП. Як далі діяти і куди звертатися? Як юридично захистити себе і до якого адвоката звернутися за допомогою? Як отримати кошти від страхової компанії? Як мінімізувати власні витрати? “Автопоміч”, маючи багаторічний досвід у вирішенні таких питань, створила послугу “Адвокати по ДТП”. Адвокати по ДТП – це наші фахівці, які надають клієнту повний адвокатський захист у кримінальних, цивільних та адміністративних справах, що розслідуються правоохоронними органами та розглядаються судами за наслідками настання кожної дорожньо-транспортної пригоди.

Кого захищають наші адвокати?

Щоб отримати безкоштовно аналіз проблеми та алгоритм дій по її вирішенню, залишіть свої контакти

Чому варто співпрацювати саме з нами?

Як ми можемо Вам допомогти?

Ми надаємо повний захист інтересів у кримінальних, цивільних та адміністративних справах по ДТП, розслідуємо причини і наслідки ДТП. Наші адвокати представляють Ваші інтереси у поліції та судах всіх інстанцій. Займаємося справами стягнення грошей зі страхових компаній та МТСБУ, з водіїв-винуватців ДТП, з роботодавців водіїв-винуватців у досудовому порядку  і через суд у зв’язку з:

Щоб отримати безкоштовно аналіз проблеми та алгоритм дій по її вирішенню, залишіть свої контакти

Навіть водії з багаторічним досвідом не застраховані від ризику потрапити у ДТП. І коли йде розгляд справи, вони можуть допустити безліч правових помилок, наприклад, коли надають пояснення стосовно дорожньо-транспортної пригоди, оскільки не обізнані у всіх деталях автомобільного права. Чи варто так ризикувати? Адже ця необізнаність може зіграти проти водія, а це, очевидно, неминуча адміністративна чи кримінальна відповідальність, і, як наслідок, стрес, витрачені кошти і відшкодування заподіяної шкоди іншій стороні ДТП. Пам’ятайте, що навіть, здавалось б, очевидні ситуації, в яких ви бачите перемогу, не завжди такими є. З нашою послугою ви завжди матимете впевненість, що ваша справа під контролем і у надійних руках наших спеціалістів.

Підібрати послугу для Вас?