• Львів
 • Київ
 • Дніпро
 • Одеса
 • Харків
 • Вінниця
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Мукачево
 • Миколаїв
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Тернопіль
 • Чернігів
 • Черкаси
пр. Шевченка 7, офіс 15
вул. Хрещатик, 46Б офіс 5 (2-й поверх)
вул. Ярослава Мудрого, 61а(стара назва вул. Ленінградська) офіс 6
вул. Михайлівська 44 Офіс 310
вул. Римарська 19
вул Київська 4, офіс 202
вул. Гоголівська, 4
проїзд Леваневського, 4 (між МакДональдс і театром ім. Б. Глінки)
вул. Незалежності 4, кабінет № 511
вул. Винниченка, будинок № 26, приміщення № 73
вул. Соборна 12Б, офіс 517а (Бізнес центр « Україна»)
вул. Соборності 29/15 офіс 304
вул. Чорновола 1, офіс 205
вул. Козацький Вал, будинок № 2Б, офіс № 308
вул. Живова,11,офіс № 501, (5 поверх), будівля під літерою "А"
пр. Миру 28 , офіс 320
вул. Небесної Сотні 33, офіс 52

Бюро розслідувань ДТП

Бюро розслідувань ДТП – це структурний підрозділ компанії «Автопоміч», метою діяльності якого є оперативне надання комплексної правової та експертної допомоги учасникам дорожнього руху при настанні ДТП. Комплексна допомога полягає у виїзді групи оперативного реагування (ГОР) на місце пригоди або аналізі обставин і причин настання ДТП групою спеціалістів нашого бюро. Група складається із експерта трасолога та експерта автотехніка, а також із адвоката. У окремих випадках до роботи в групу залучаються інші експерти, які мають необхідний рівень теоретичних знань і практичних навиків по вирішенню питань, відповідь на які потрібно дати.

У яких випадках є доцільним виклик на місце пригоди ГОР «Бюро розслідувань ДТП»?

У випадках, де водії сперечаються в обставинах ДТП або де в наслідок ДТП травмовані або загинули люди, та наступає кримінальна відповідальність за скоєння пригоди. Для належного доведення позиції одного із учасників, у адвоката чи іншого фахівця у галузі права повинна міститися достовірна та повна інформація про деталі пригоди. Як показує практика, 99,99% водіїв на місці пригоди через різні обставини не можуть зробити навіть декілька елементарних дій по збиранні доказової бази в підтвердження своє правоти, через що досить часто в силу тих чи інших обставин різко міняють статус із «потерпілої сторони» на «винуватця ДТП». Тому фахова комплексна допомога спеціалістів на місці пригоди є необхідністю для належного встановлення причин настання і обставин пригоди. Тому доцільність послуг «Бюро розслідувань ДТП» виникає при настанні більше ніж 80% від всіх ДТП.

Чи може замовити оперативний виїзд групи «Бюро розслідувань ДТП» не водій, а інша особа, яка діє в інтересах водія?

Так, може. Досить частими є випадки, коли в наслідок ДТП водії отримують травми і для їх порятунку вони госпіталізовуються для надання їм медичної допомоги. Тоді настає час, коли місце пригоди стає
майже безконтрольним, і його дослідження повністю лягає на слідчого. В таких випадках дуже важко сподіватися на об’єктивність огляду місця пригоди і неупередженість в діях слідчого, оскільки весь доказовий арсенал знаходиться лише в нього, і може не використовуватися належним чином. Для уникнення та попередження таких ситуацій, родичі, близькі, знайомі чи друзі учасника ДТП повинні потурбуватися про нього і проявивши ініціативу залучити досвідчених фахівців для збирання доказів на місці пригоди та встановлення причин і обставин настання ДТП. Після одужання водій‐учасник, в інтересах якого ви діяли, буде вам безмежно вдячний, оскільки така проявлена турбота допоможе
йому у об’єктивному розгляді справи та з’ясуванні реальних причин і обставин настання ДТП.

Яка вартість послуг «Бюро розслідувань ДТП» по виїзду на місце ДТП та проведенні там комплексу робіт?

Вартість послуг становить від 2500,00 грн. за виїзд в межах обласного центру і коливається в залежності від кількості залучених до роботи на місці пригоди спеціалістів.

Яка вартість послуг «Бюро розслідувань ДТП» по аналізі причин і обставин настання ДТП по наявних матеріалах справи?

Вартість послуг залежить від того, яку кількість і якого роду спеціалістів необхідно залучити для розслідування, а також об’єм роботи, яку потрібно провести для наданні відповідей на поставлені запитання.

В яких містах можна скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

У всіх обласних центрах України є сформовані виїзні робочі групи бюро, і час прибуття на місце пригоди становить 30‐50 хвилин з моменту звернення клієнта. Також послугами бюро можна скористатися і в районних центрах та інших населених пунктах України, про час прибуття у кожному конкретному випадку потрібно уточняти індивідуально у спеціаліста контакт центру. Щодо надання послуг бюро по встановленні причин і обставин настання ДТП по наявних матеріалах, то послуги надаються по всій території України не залежно від місця знаходження клієнта.

Які переваги отримує водій при подальшому розгляді справи, який скористався послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

Якщо водій скористався послугами нашого бюро, то він має дуже велику доказову базу, яку зібрали для нього наші спеціалісти на місці пригоди, і яка в подальшому може використовуватися як в процесі досудового слідства, так і в процесі судового розгляду справи. Первинна інформація про сліди, які залишені транспортним засобами на місці пригоди, розташування уламків від деталей на проїзній частині, осипи грунту чи скла, наявність рідини на дорожньому покриті, правдиві і неспотворені пояснення свідків та очевидців пригоди, все це та багато іншого дають можливість об’єктивно встановити причини і обставини настання ДТП, а також попередити упередженість слідства стосовновстановлення причин і обставин настання пригоди. Маючи в своїх руках такий арсенал доказів, ви можете бути 100% впевнені у проведенні об’єктивного розслідування та встановлення реального винуватця пригоди.

Як скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

Якщо потрібний оперативний виїзд групи, вам потрібно телефонувати по будь‐якому із контактних номерів телефонів, що вказані на сайті, та діяти у відповідності до вказівок та інструкцій спеціаліста. Якщо ви хочете скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП» по встановленню причин і обставин настання ДТП по вже зібраних та наявних матеріалах справи, тоді ви можете залишити відповідну заявку на сайті, через форму зворотного зв’язку або надіслати повідомлення на нашу електронну адресу або зателефонувати по будь‐якому із номерів телефонів, що зазначені на сайті, та діяти у відповідності до інструкцій спеціаліста.