Експерти та експертизи по ДТП

Трапилася ДТП? Дозвольте нашим експертам провести об’єктивну оцінку обставин ДТП. Пам’ятайте, що експертиза - це запорука вирішення справи на Вашу користь.

   Послуга, що допомагає клієнту визначити суму спричинених збитків, а також на дослідження власне обставин ДТП. Суть послуги полягає у експертному дослідженні чи судовій експертизі, які можна використовувати в судових і досудових процесах, що виникають безпосередньо після настання обставин ДТП. Ми забезпечуємо повний захист інтересів безпосередніх учасників ДТП і тих, хто постраждав внаслідок ДТП. Висновок експерта по ДТП – це законний доказ у кримінальних, цивільних та адміністративних справах по ДТП. Наші незалежні експерти по ДТП організовують і проводять всі види експертиз та експертних досліджень, які спрямовані на встановлення обставин ДТП і на встановлення розміру заподіяної матеріальної шкоди.

Види експертиз:

Автотоварознавча експертиза:

   Це експертиза після ДТП, яка вирішує питання, що пов’язані з визначенням розміру заподіяної шкоди у зв’язку із пошкодженням автомобіля. Такий вид експертиз потрібен для вирішення спорів, що пов’язані з відшкодуванням шкоди, зі страховими компаніями та МТСБУ, а також для вирішення спорів між водіями, які були учасниками ДТП.

Транспортно-трасологічна експертиза:

   Це експертиза, яка аналізує сліди, які утворилися за наслідками настання ДТП як на автомобілях, які брали участь в пригоді, так і на проїжджій частині чи інших об’єктах з якими контактували транспортні засоби чи їх складові елементи. Основним завданням такої експертизи є визначення механізму розвитку та безпосереднього настання ДТП на основі дослідженої інформації.

Автотехнічна експертиза:

   Це експертиза при ДТП, під час проведення якої досліджується як технічний стан транспортних засобів, так і обставини настання ДТП. На основі такої експертизи приймаються рішення в кримінальних та адміністративних справах щодо визначення винуватця ДТП.

Дорожньо-технічна експертиза:

   Це експертиза, основними завданнями якої є визначення відповідності техніко-експлуатаційних, геометричних та технічних показників автомобільних доріг нормативно-технічним вимогам та визначення відповідності робіт з організації дорожнього руху вимогам безпеки руху.

Фототехнічна експертиза:

   Це експертиза, яка досліджує наявну інформацію на фотознімках і встановлює з цих фотознімків потрібні дані для розслідування справ по ДТП. Так за результатами дослідження інформації на фотографіях встановлюють розташування транспортних засобів на певний момент як по відношенню один до одного, так і до елементів дороги.

Експертиза відео-, звукозапису:

   Це експертиза, яка досліджує інформацію, що зафіксована у відео форматі або у аудіо форматі. В справах ДТП в більшості випадків проводяться експертизи відеозапису. За результатами проведення яких отримують інформацію про розташування учасників ДТП як по відношенню один до одного, так і по відношенню до елементів дороги у потрібні моменти для правильного, повного та всебічного розслідування ДТП.

Підібрати послугу для Вас?