Оформлення ДТП по Європротоколу

Трапилася ДТП? Не кваптеся викликати поліцію. Оформіть Європротокол з нашим аварійним комісаром - він допоможе максимально швидко, якісно і законно вирішити проблему без суду та зайвих витрат.

   Що таке Європротокол? Простими словами – це  більш зручний спосіб оформити факт про настання страхової події. Його застосовують виключно при врегулюванні ситуацій за договорами ОСПЦВ. Це спеціально розроблений бланк, який можна використовувати для оформлення ДТП – для цього не потрібна участь представників Патрульної поліції. І він вважатиметься повноцінним документальним підтвердженням факту ДТП. Компанія «Автопоміч» також допомагає у оформленні Європротоколу, адже не кожен потерпілий знає як саме правильно його оформити, а неправильно оформлений бланк, відповідно, не є дійсним.

Як працюємо ми?

Наші аварійні комісари працюють у цілодобовому режимі і допоможуть оформити ДТП по Європротоколу. Компанія несе повну матеріальну відповідальність за правильність складення Європротоколу та надає безкоштовну юридичну підтримку клієнтів. Ціна оформлення Європротоколу з допомогою нашого фахівця – від 700 грн.

   Також Ви маєте можливість скористатися Електронним Європротоколом. За його допомогою Ви можете оформити повідомлення в електронній формі зі звичайного смартфону, прямо на місці ДТП. Наш фахівець допоможе оформити його правильно, щоб не виникло зайвих клопотів і помилок при його заповненні.

За яких умов можна складати Європротокол?

Якщо у всіх учасників ДТП є діючі на момент дорожньо-транспортної пригоди поліси «автоцивілки», якщо всі учасники ДТП перебувають у тверезому стані – відсутні ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння, якщо учасники не під дією медичних препаратів, що знижують реакцію, якщо в ДТП не постраждали люди – ніхто не загинув і не травмований, якщо всі учасники ДТП дійшли згоди щодо обставин події, а також щодо провини одного з його учасників.

   Важливо пам’ятати, що при оформленні Європротоколу страхове відшкодування є додатково лімітованим. З 10.07.2022, відповідно до Постанови Правління Національного банку України від 30.05.2022 № 108, такий ліміт складає 80 000 грн.

Склавши Європротокол з нашим представником, Ви суттєво зекономите час всіх сторін ДТП, всіх учасників дорожнього руху, зробите легшою процедуру оформлення ДТП і уникните необхідності платити штрафи Патрульній поліції України.

Підібрати послугу для Вас?