• Львів
 • Київ
 • Дніпро
 • Одеса
 • Харків
 • Вінниця
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Миколаїв
 • Полтава
 • Рівне
 • Тернопіль
 • Чернігів
пр. Шевченка 7, офіс 15
вул. Хрещатик, 46Б офіс 5 (2-й поверх)
вул. Єфремова, 13
вул. Михайлівська 44, офіс 207
вул. Римарська 19, офіс 5
вул Київська 4, офіс 202
вул. Гоголівська, 4, офіс 208
проїзд Леваневського, 4 (між МакДональдс і театром ім. Б. Глінки)
вул. Соборна 12Б, офіс 517а (Бізнес центр « Україна»)
вул. Дмитра Коряка, 3-Б, офіс 720
вул. Чорновола 1, офіс 205
вул. Живова,11,офіс № 501, (5 поверх), будівля під літерою "А"
пр. Миру 28 , офіс 320

Бюро розслідувань ДТП

Бюро розслідувань ДТП – це структурний підрозділ групи компаній «Автопоміч», метою діяльності якого є оперативне надання комплексної правової та експертної допомоги учасникам дорожнього руху при настанні ДТП. Комплексна допомога полягає у виїзді групи оперативного реагування (ГОР) на місце пригоди або в аналізі обставин і причин настання ДТП групою спеціалістів нашого бюро. Група складається із експерта трасолога та експерта автотехніка, а також із адвоката. У окремих випадках до роботи в групі залучаються інші експерти, які мають необхідний рівень теоретичних знань і практичних навиків з вирішення питань, відповідь на які потрібно дати.

У яких випадках є доцільним виклик на місце пригоди ГОР «Бюро розслідувань ДТП»?

У випадках, де водії сперечаються в обставинах ДТП або де внаслідок ДТП травмовані або загинули люди, та настає кримінальна відповідальність за скоєння пригоди. Щоб  належно довести позицію одного із учасників ДТП у адвоката чи іншого фахівця у галузі права повинна бути достовірна та повна інформація про деталі пригоди. Як показує практика 99,99% водіїв через різні обставини,  не можуть на місці пригоди, зробити навіть елементарних дій для збору доказової бази на підтвердження своє правоти. Через це,  досить часто,  в силу тих чи інших обставин змінюють статус із «потерпілої сторони» на «винуватця ДТП». Тому фахова комплексна допомога спеціалістів на місці пригоди є необхідністю для  встановлення істинної причини настання і обставин автопригоди. Відтак,  доцільність залучення фахівців «Бюро розслідувань ДТП» виникає у понад  80% від всіх ДТП.

Чи може замовити оперативний виїзд групи «Бюро розслідувань ДТП» не водій, а інша особа, яка діє в інтересах водія?

Так, може. Досить часто трапляються випадки, коли внаслідок ДТП водії отримують травми.  Для надання  медичної допомоги їх гопіталізовують одразу з місця автопригоди. Саме в цей час місце ДТП стає неконтрольоване, а його дослідженням займається лише  слідчий поліції. В такому  випадку складно сподіватися на об’єктивність огляду місця пригоди і неупередженість в діях слідчого, оскільки весь доказовий арсенал знаходиться лише в нього, і може використовуватися неналежним чином. Для уникнення та попередження таких ситуацій, родичі, близькі, знайомі чи друзі учасника ДТП повинні потурбуватися про нього і обов’язково залучити досвідчених фахівців для альтернативного збору доказів на місці пригоди та встановлення причин і обставин настання ДТП. Після одужання водій – учасник ДТП, в інтересах якого ви діяли, буде впевнений в  об’єктивному розгляді справи та з’ясуванні реальних причин і обставин настання ДТП.

Яка вартість послуг «Бюро розслідувань ДТП» по виїзду на місце ДТП та проведенні там комплексу робіт?

Вартість послуг становить від 2500,00 грн. за виїзд в межах обласного центру і коливається в залежності від кількості залучених до роботи на місці пригоди спеціалістів.

Яка вартість послуг «Бюро розслідувань ДТП» по аналізу причин і обставин настання ДТП за наявними матеріалами справи?

Вартість послуг залежить від того, яку кількість і якого роду спеціалістів необхідно залучити для розслідування, а також від об’єму роботи яку потрібно провести для вирішення усіх проблем.

В яких містах можна скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

В усіх обласних центрах України є сформовані виїзні робочі групи бюро, час прибуття яких на місце пригоди становить від 30 до 50 хвилин з моменту звернення клієнта. Також послугами бюро можна скористатися і в районних центрах та інших населених пунктах України. Про час прибуття у кожному конкретному випадку потрібно уточняти індивідуально у спеціаліста контакт центру. Щодо надання послуг бюро з встановлення причин і обставин настання ДТП по наявних матеріалах, то послуги надаються на всій території України не залежно від місця знаходження клієнта.

Які переваги отримує водій при подальшому розгляді справи, який скористався послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

Якщо водій скористався послугами нашого бюро, то він має повну доказову базу, яку зібрали для нього наші спеціалісти на місці пригоди. Ці документи  водій може використовувати як в процесі досудового слідства, так і в процесі судового розгляду справи. Первинна інформація про сліди, які залишені транспортними засобами на місці пригоди, розташування уламків від деталей на проїжджій частині, осипи грунту чи скла, наявність рідини на дорожньому покриті, правдиві і неспотворені пояснення свідків та очевидців пригоди. Все це та багато іншого дають можливість об’єктивно встановити причини і обставини настання ДТП.  Зібрані матеріали покликані попередити упередженість слідства стосовно встановлення причин і обставин настання пригоди. Маючи такий арсенал доказів, ви можете бути на 100% впевнені у проведенні об’єктивного розслідування та встановлення реального винуватця пригоди.

Як скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП»?

Якщо потрібний оперативний виїзд групи, вам необхідно  зателефонувати  на  будь‐який  із контактних номерів телефонів, що вказані на сайті, та діяти у відповідності до вказівок та інструкцій спеціаліста. Якщо ви хочете скористатися послугами «Бюро розслідувань ДТП» по встановленню причин і обставин настання ДТП по вже зібраних та наявних матеріалах справи, тоді ви можете залишити відповідну заявку на сайті, через форму зворотного зв’язку або надіслати повідомлення на нашу електронну адресу або зателефонувати на  будь‐який із номерів телефонів, що зазначені на сайті, та діяти у відповідності до інструкцій спеціаліста.