У “Дії” з’явиться інформація про найближчі Пункти незламності

17 жовтня 2023

Кабінет Міністрів України запускає у застосунку “Дія” інформаційний сервіс про Пункти незламності. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду 13 жовтня.

⚡За його словами, громадяни зможуть побачити, де розташований найближчий до них Пункт незламності, оцінити наявні там умови та залишити відгук. Місцева влада завдяки цьому буде оперативно реагувати на скарги та усувати недоліки.

За словами прем’єра, вже розгорнута мережа з 13 тисяч Пунктів незламності. Кожен з них має бути забезпечений генератором, автономним опаленням, інтернетом, зв’язком, водою, засобами гігієни тощо.

Зараз мережею активно поширюються чутки щодо графіків відключень світла. У Міненерго їх вже спростували та заявили, що наразі не передбачається обмежень електропостачання у жодній області України: вони можливі можливі лише у разі масованих ворожих обстрілів.

❗Тому закликаємо Вас довіряти лише офіційній і перевіреній інформації та не панікувати: у критичних та екстрених випадках завдяки Пунктам незламності Ви матимете доступ до світла, тепла, інтернету і зв’язку.

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.