В Україні збільшилася кількість ДТП за участю дітей

26 вересня 2023

У 2023 році в Україні відбулося більше 2,6 тис. ДТП, в яких травмувалися або загинули діти. Це на 7% більше в порівнянні з позаминулим роком.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот. Згідно з наведеною інформацією, з початку року було зафіксовано 2642 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 116 дітей загинули та ще 3029 отримали тілесні ушкодження. Найбільше ДТП за участю дітей відбулося у Львівській (275) та Дніпропетровській областях (208), а також у Києві та Київській області (127 і 198 відповідно).

Не завжди у таких ДТП винні водії. За вісім місяців 433 ДТП трапилися саме з вини дітей, що в 1,5 раза більше, ніж за аналогічний період у 2021 році.

Варто пам’ятати, що безпека дітей – це наша відповідальність. Обов’язково використовуйте автокрісла для перевезень дітей та розповідайте їм про правила безпеки на дорогах. Заохочуйте їх бути уважними: незалежно від того, переходять вони дорогу на світлофорі чи на зебрі, навчіть їх оглядатися ліворуч і праворуч, щоб впевнитись у відсутності руху автомобілів. Також варто їм пояснити, що затормозити машині значно важче, ніж зупинитися пішоходу.

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.