Виплата коштів потерпілим від ДТП

Як показує статистика аварійності на дорогах України, щодня в дорожньо-транспортних пригодах гине від 10 до 12 осіб, а травмується близько 90 осіб. Щодня десятки дорослих і дітей стають інвалідами, діти в українських сім’ях стають сиротами, а люди похилого віку втрачають свої помічників та годувальників.

Протягом останніх 5-ти років компанія «Автопоміч» активно надає і правову і фінансову допомогу як травмованим особам внаслідок ДТП, так і родичам та сім’ям загиблих осіб. Вже сотні українських сімей отримали фінансову та юридичну допомогу від нашої компанії, яка компенсувала понесені витрати на поховання, виготовлення та встановлення надгробного пам’ятника, понесені витрати на лікування та хоч якимось чином компенсувала ту моральну шкоду, яка була спричинена самим фактом ДТП та втратою близьких людей.

Яку шкоду відшкодовує компанія «Автопоміч»

 1. Понесені витрати на придбання лікарських засобів
 2. Шкоду, що пов’язана із стійкою втратою працездатності (інвалідність)
 3. Понесені витрати на поховання(окрім витрат на поминальний обід)
 4. Понесені витрати на виготовлення та встановлення надгробного пам’ятника
 5. Моральну шкоду
 6. Шкоду заподіяну у зв’язку із втратою годувальника

Хто може отримати відшкодування від компанії «Автопоміч»

 1. Потерпіла повнолітня особа або законний представник неповнолітньої особи, якій заподіяно шкоду здоров’ю в результаті ДТП
 2. Чоловік/дружина, батьки (усиновлювачі) та діти (усиновлені) – моральну шкоду (у відповідних випадках, що визначені законом)
 3. Інші особи, що понесли витрати на поховання та/або виготовлення та спорудження надгробного пам’ятника

У яких випадках можна отримати відшкодування від компанії «Автопоміч»

 1. Якщо травми особа отримала в наслідок ДТП, перебуваючи в авто в якості пасажира або будучи іншим учасником дорожнього руху, а саме пішоходомчи велосипедистом або іншим учасником дорожнього руху
 2. Якщо в наслідок ДТП загинув пасажир, пішохід чи велосипедист
 3. Якщо в наслідок ДТП загинув водій, і він не являється винуватцем ДТП*

Який розмір відшкодування виплачує компанія «Автопоміч»

Розмір виплаченого відшкодування залежить від того, наскільки швидко особа, яка має право на одержання, надасть всі необхідні для цього документи та бажання особи, щодо швидкості такої виплати.

 1. Якщо ДТП відбулася до 19.02.2017 року, при виплаті відшкодування до 3-х днів після подачі всіх необхідних документів, загальний розмір відшкодування не перевищує 50 тис. грн.
 2. Якщо ДТП відбулася до 19.02.2017 року, при виплаті відшкодування до 90-днів після подачі всіх необхідних документів, загальний розмір відшкодування не перевищує 70 тис. грн.
 3. Якщо ДТП відбулася після 19.02.2017 року, при виплаті відшкодування до 3-х днів після подачі всіх необхідних документів, загальний розмір відшкодування не перевищує 100 тис. грн.
 4. Якщо ДТП відбулася після 19.02.2017 року, при виплаті відшкодування до 90-днів після подачі всіх необхідних документів, загальний розмір відшкодування не перевищує 140 тис. грн.

Остаточний та належний до виплати розмір відшкодування розраховується в кожному конкретному випадку окремо, відповідно до встановлених законом лімітів та порядку розрахунку такого відшкодування.

Документи, що потрібні для одержання відшкодування від компанії «Автопоміч»

Перелік необхідних документів залежить від кожного конкретного випадку окремо, тому для того щоб отримати відшкодування, потрібно зв’язатися з нашим спеціалістом, який закріплений за вашим регіоном та узгодити точний перелік необхідних документів, а також спосіб та належний до виплати розмір відшкодування.

Виплата коштів потерпілим від ДТП
4.9 (97.5%) 8 votes
Замовити дзвінок

 ×