• м. Харків
 • м. Львів
 • м. Чернігів
 • м. Черкаси
 • м. Миколаїв
 • м. Одеса
 • м. Полтава
 • м. Рівне
 • м. Вінниця
 • м. Запоріжжя
 • м. Житомир
 • м. Дніпро
 • м. Київ
вул. Римарська 19
пр. Шевченка 7, офіс 15
м. Чернігів, пр. Миру 28 , офіс 320
вул. Небесної Сотні 33, офіс 52
м. Миколаїв, вул. Соборна 12Б, офіс 517а (Бізнес центр « Україна»)
вул. Михайлівська 44 Офіс 310
вул. Соборності 29/15 офіс 304
м. Рівне. вул. Чорновола 1, офіс 205
вул Київська 4, офіс 202
проїзд Леваневського, 4 (між МакДональдс і театром ім. Б. Глінки)
м. Житомир, вул. Гоголівська, 4
вул. Ярослава Мудрого, 61а(стара назва вул. Ленінградська) офіс 6
вул. Хрещатик, 46Б офіс 5 (2-й поверх)

Які існують варіанти їзди на нерозмитнених авто і яка відповідальність за це може наступити.

1. У режимі транзиту.

У митному режимі транзиту українцям дозволяється ввезення транспортного засобу на територію України без сплати митних платежів на термін не більше 10 днів. Тому необхідно не рідше, ніж раз в 10 днів виїжджати за кордон, а потім відразу ж можна в’їхати назад.

Громадяни котрі ввозять автомобіль в Україну в митному режимі транзиту, а потім не виїжджають у встановлений термін 10 днів, згідно статті 470 Митного кодексу України передбачено штраф від 170 до 8500 грн.

Використання на території України автомобіля, ввезеного в митному режимі транзиту в інших цілях, ніж з метою транзиту являє собою порушення митних правил за що у статті 485 Митного кодексу України передбачена адміністративна відповідальність. Розмір штрафу встановлений 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.

2. Тимчасове ввезення

Ввезення автомобіля іноземцем – нерезидентом.

Іноземці, які ввезли автомобіль в Україну, тут передають його громадянину України (резиденту) за дорученням, або оформляючи його «співробітником» іноземної фірми.

Виходячи з положень статті 380 Митного кодексу України, дозволяється тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування на термін до одного року, за умови реєстрації цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав.

Але після ввезення вже на території України такий транспортний засіб незаконно передається громадянину України разом з довіреністю на право користування автомобілем.

Чому незаконно? Тому що згідно з частиною 4 статті 380 Митного кодексу України, тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їх особистих потреб. Такі транспортні засоби не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розукомплектовані, передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

А якщо все ж передали таке авто в користування іншим особам?

Статтею 485 Митного кодексу України передбачена відповідальність за використання товарів, щодо яких надано пільги по сплаті митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими було надано такі пільги, в тому числі за використання транспортного засобу іншою особою, ніж тій, по якій такий транспортний засіб ввезено.

Покарання за це порушення таке ж – 300% від несплачених митних зборів. Якщо у автомобіля багатолітровий двигун, то на нього налічується величезна сума акцизу. Звідси – і мільйонні штрафи, про які пишуть в ЗМІ.