За місяць у столиці примусово евакуювали 7 525 автомобілів

20 жовтня 2023

️Управління (інспекція) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації повідомило про кількість примусово евакуйованих автомобілів.

Всього у Києві в вересні 2023 року інспекторами з паркування тимчасово затримано з доставкою на спеціальну стоянку чи майданчик 7525 транспортних засобів.

Тому варто пам’ятати, що якщо Ви запаркували свій автомобіль у заборонених місцях зупинки та стоянки або якщо він значно перешкоджає чи робить неможливим рух інших транспортних засобів чи пішоходів, його можуть евакуювати. І, як бачимо, працівники інспекції активно реагують на такі випадки.

Якщо ж Ви прийшли на місце, де був припаркований ваш автомобіль, а його немає, то, перш за все, потрібно зателефонувати на оперативну лінію 102, повідомити вулицю та описати транспортний засіб, який могли евакуювати Черговий поліції повинен Вам пояснити, куди і чому забрали Ваше авто. А для того, щоб його забрати, потрібно буде сплатити штраф, вартість послуг евакуатора та вартість за зберігання авто

Отже, варто дотримуватись правил паркування, щоб уникнути часових та фінансових втрат у разі евакуації Вашого авто.

Facebook
X
Telegram
Threads
LinkedIn
WhatsApp
Email

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами для вирішення вашої справи!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.